فروش - ملک تجاری 101 m² در تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه اووسموس
228 000 €
2257 €/m²
Property 58889 photo 1
Property 58889 photo 2

Details

  • تعداد طبقات: 6
  • سال ساخت: 2025
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله از فرودگاه: 17 km

توضیحات

برای فروش مساحت ملک تجاری 101 متر مربع در تسالونیکی. ملک تجاری در 2 طبقه ملک تجاری دارای طرح جلو

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
235 000 € 1146 €/m²
  • کد شی 50990
  • مربع متر 205 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
213 000 € 865 €/m²
  • کد شی 61101
  • مربع متر 246 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
338 000 € 744 €/m²
  • کد شی 59547
  • مربع متر 454 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
197 000 € 4925 €/m²
  • کد شی 8526
  • مربع متر 40 m²
  • فاصله تا دریا 450 m
فروش
250 000 € 3378 €/m²
  • کد شی 64649
  • مربع متر 74 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
320 000 € 1230 €/m²
  • کد شی 59392
  • مربع متر 260 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
300 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 40214
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 500 m

اشتراک خبرنامه