70 000 €
264 €/m²
Property 59052 photo 1
Property 59052 photo 2
Property 59052 photo 3
Property 59052 photo 4
Property 59052 photo 5

Details

  • Floor area ratio: 8
  • فاصله از دریا: 900 m
  • فاصله از فرودگاه: 110 km

توضیحات

برای فروش زمین 265 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 210 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
70 000 € 250 €/m²
  • کد شی 39087
  • مربع متر 280 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
90 000 € 10 €/m²
  • کد شی 43246
  • مربع متر 8484 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
65 000 € 264 €/m²
  • کد شی 38337
  • مربع متر 246 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
98 000 € 18 €/m²
  • کد شی 63432
  • مربع متر 5432 m²
  • فاصله تا دریا 2900 m
فروش
70 000 € 10 €/m²
  • کد شی 31018
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
60 000 € 9 €/m²
  • کد شی 60563
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 1700 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 59037
  • مربع متر 742 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
90 000 € 107 €/m²
  • کد شی 41081
  • مربع متر 838 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
70 000 € 14 €/m²
  • کد شی 32071
  • مربع متر 5000 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
90 000 € 60 €/m²
  • کد شی 59798
  • مربع متر 1500 m²
  • فاصله تا دریا 500 m

اشتراک خبرنامه