فروش - زمین 1358 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
160 000 €
117 €/m²
Property 59078 photo 1
Property 59078 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 7500 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 1358 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 1086 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
195 000 € 319 €/m²
  • کد شی 56039
  • مربع متر 610 m²
  • فاصله تا دریا 9500 m
فروش
150 000 € 375 €/m²
  • کد شی 53302
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
140 000 € 430 €/m²
  • کد شی 5158
  • مربع متر 325 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
200 000 € 198 €/m²
  • کد شی 54645
  • مربع متر 1010 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
170 000 € 252 €/m²
  • کد شی 51484
  • مربع متر 672 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
130 000 € 265 €/m²
  • کد شی 51604
  • مربع متر 490 m²
  • فاصله تا دریا 8500 m
فروش
130 000 € 896 €/m²
  • کد شی 38835
  • مربع متر 145 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
215 000 € 53 €/m²
  • کد شی 32012
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 300 m

اشتراک خبرنامه