132 000 €
1039 €/m²
Property 59197 photo 1
Property 59197 photo 2
Property 59197 photo 3
Property 59197 photo 4
Property 59197 photo 5

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 1992
  • تعداد اتاق ها: 1
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • Auctioned real estate

توضیحات

برای فروش مساحت ملک تجاری 127 متر مربع در تسالونیکی. ملک تجاری در 0 طبقه ملک تجاری دارای طراحی داخلی

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
160 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 20029
  • مربع متر 48 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
170 000 € 1478 €/m²
  • کد شی 60555
  • مربع متر 115 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
110 000 € 1447 €/m²
  • کد شی 42083
  • مربع متر 76 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
107 000 € 1070 €/m²
  • کد شی 48484
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
110 000 € 1594 €/m²
  • کد شی 58022
  • مربع متر 69 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
165 000 € 1650 €/m²
  • کد شی 35190
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m

اشتراک خبرنامه