فروش - زمین 464 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا دیون
45 000 €
96 €/m²
Property 59365 photo 1
Property 59365 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 9000 m
  • فاصله از فرودگاه: 95 km

توضیحات

برای فروش زمین 464 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 370 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
65 000 € 264 €/m²
  • کد شی 38337
  • مربع متر 246 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
55 000 € 60 €/m²
  • کد شی 26499
  • مربع متر 914 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
65 000 € 52 €/m²
  • کد شی 52475
  • مربع متر 1250 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
39 000 € 1 €/m²
  • کد شی 57290
  • مربع متر 29125 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m
فروش
40 000 € 10 €/m²
  • کد شی 34196
  • مربع متر 3830 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
55 000 € 100 €/m²
  • کد شی 63371
  • مربع متر 550 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
60 000 € 226 €/m²
  • کد شی 57936
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
40 000 € 26 €/m²
  • کد شی 35139
  • مربع متر 1520 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
60 000 € 107 €/m²
  • کد شی 42846
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
60 000 € 5 €/m²
  • کد شی 32505
  • مربع متر 11135 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه