فروش - زمین 380 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
50 000 €
131 €/m²
Property 59378 photo 1
Property 59378 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 380 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 304 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
60 000 € 5 €/m²
  • کد شی 32505
  • مربع متر 11135 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
60 000 € 43 €/m²
  • کد شی 58933
  • مربع متر 1393 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
70 000 € 269 €/m²
  • کد شی 21579
  • مربع متر 260 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
65 000 € 264 €/m²
  • کد شی 38337
  • مربع متر 246 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
60 000 € 50 000 € 53 €/m²
  • کد شی 10703
  • مربع متر 935 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
50 000 € 51 €/m²
  • کد شی 65478
  • مربع متر 963 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
65 000 € 116 €/m²
  • کد شی 60663
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
60 000 € 78 €/m²
  • کد شی 38857
  • مربع متر 760 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
70 000 € 6 €/m²
  • کد شی 60522
  • مربع متر 10300 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
65 000 € 52 €/m²
  • کد شی 52475
  • مربع متر 1250 m²
  • فاصله تا دریا 800 m

اشتراک خبرنامه