فروش - زمین 1000 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا متونی
95 000 €
95 €/m²
Property 59575 photo 1
Property 59575 photo 2
Property 59575 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

توضیحات

برای فروش زمین 1000 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 800 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
110 000 € 275 €/m²
  • کد شی 4914
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
80 000 € 7 €/m²
  • کد شی 39000
  • مربع متر 11300 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
80 000 € 153 €/m²
  • کد شی 30759
  • مربع متر 520 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
80 000 € 100 €/m²
  • کد شی 50736
  • مربع متر 800 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
80 000 € 86 €/m²
  • کد شی 62225
  • مربع متر 925 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
90 000 € 45 €/m²
  • کد شی 57336
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
130 000 € 147 €/m²
  • کد شی 62490
  • مربع متر 880 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
130 000 € 325 €/m²
  • کد شی 53304
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 750 m
فروش
77 000 € 54 000 € 77 €/m²
  • کد شی 63602
  • مربع متر 700 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
90 000 € 200 €/m²
  • کد شی 56040
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 9500 m

اشتراک خبرنامه