Property 59798 photo 1
Property 59798 photo 2
Property 59798 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

توضیحات

برای فروش زمین 1500 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 1200 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
80 000 € 60 000 € 6 €/m²
  • کد شی 6391
  • مربع متر 10000 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
75 000 € 40 000 € 133 €/m²
  • کد شی 32856
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
77 000 € 54 000 € 77 €/m²
  • کد شی 63602
  • مربع متر 700 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
90 000 € 30 €/m²
  • کد شی 19882
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
75 000 € 70 000 € 325 €/m²
  • کد شی 11111
  • مربع متر 215 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
85 000 € 21 €/m²
  • کد شی 28795
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 2300 m
فروش
105 000 € 262 €/m²
  • کد شی 57800
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
90 000 € 200 €/m²
  • کد شی 7088
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
130 000 € 265 €/m²
  • کد شی 51604
  • مربع متر 490 m²
  • فاصله تا دریا 8500 m

اشتراک خبرنامه