285 000 €
1425 €/m²
Property 59857 photo 1
Property 59857 photo 2
Property 59857 photo 3
Property 59857 photo 4
Property 59857 photo 5
Property 59857 photo 6
Property 59857 photo 7
Property 59857 photo 8
Property 59857 photo 9
Property 59857 photo 10
Property 59857 photo 11
Property 59857 photo 12
Property 59857 photo 13
Property 59857 photo 14
Property 59857 photo 15
Property 59857 photo 16
Property 59857 photo 17
Property 59857 photo 18
Property 59857 photo 19
Property 59857 photo 20
Property 59857 photo 21
Property 59857 photo 22
Property 59857 photo 23
Property 59857 photo 24
Property 59857 photo 25
Property 59857 photo 26
Property 59857 photo 27
Property 59857 photo 28
Property 59857 photo 29
Property 59857 photo 30

Details

  • سال ساخت: 1998
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 262 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 200 متر مربع در پلپونز. خانه 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 3 حمام, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه