فروش - زمین 300 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا پارالیا
48 000 €
160 €/m²
Property 60015 photo 1
Property 60015 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 1700 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 8 km
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 300 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: چاه آب, لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 240 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
40 000 € 10 €/m²
  • کد شی 36912
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
40 000 € 10 €/m²
  • کد شی 34196
  • مربع متر 3830 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
50 000 € 88 €/m²
  • کد شی 61066
  • مربع متر 568 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
70 000 € 29 €/m²
  • کد شی 33689
  • مربع متر 2400 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
39 000 € 1 €/m²
  • کد شی 57290
  • مربع متر 29125 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m
فروش
45 000 € 6 €/m²
  • کد شی 52785
  • مربع متر 6600 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
60 000 € 78 €/m²
  • کد شی 38857
  • مربع متر 760 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
40 000 € 251 €/m²
  • کد شی 55984
  • مربع متر 159 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
39 000 € 3 €/m²
  • کد شی 50041
  • مربع متر 9911 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
50 050 € 104 €/m²
  • کد شی 57430
  • مربع متر 478 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه