فروش - زمین 1260 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا دیون
80 000 €
63 €/m²
Property 60042 photo 1
Property 60042 photo 2
Property 60042 photo 3
Property 60042 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 11000 m
  • فاصله از فرودگاه: 90 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 1260 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 1008 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
75 000 € 68 €/m²
  • کد شی 60194
  • مربع متر 1100 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
70 000 € 38 €/m²
  • کد شی 60041
  • مربع متر 1810 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
70 000 € 264 €/m²
  • کد شی 59052
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
67 000 € 35 €/m²
  • کد شی 57394
  • مربع متر 1894 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
70 000 € 269 €/m²
  • کد شی 21579
  • مربع متر 260 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
84 000 € 125 €/m²
  • کد شی 63180
  • مربع متر 668 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
65 000 € 74 €/m²
  • کد شی 25701
  • مربع متر 875 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
80 000 € 11 €/m²
  • کد شی 37687
  • مربع متر 6740 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
65 000 € 32 €/m²
  • کد شی 31080
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
65 000 € 264 €/m²
  • کد شی 38337
  • مربع متر 246 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه