فروش - زمین 560 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا پارالیا
65 000 €
116 €/m²
Property 60663 photo 1
Property 60663 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 4500 m
  • فاصله از فرودگاه: 83 km

توضیحات

برای فروش زمین 560 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 448 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
65 000 € 10 €/m²
  • کد شی 44968
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 850 m
فروش
60 000 € 78 €/m²
  • کد شی 38857
  • مربع متر 760 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
75 000 € 127 €/m²
  • کد شی 46769
  • مربع متر 586 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
70 000 € 38 €/m²
  • کد شی 60041
  • مربع متر 1810 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
85 000 € 140 €/m²
  • کد شی 50684
  • مربع متر 607 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
66 000 € 100 €/m²
  • کد شی 51924
  • مربع متر 660 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
85 000 € 164 €/m²
  • کد شی 65451
  • مربع متر 517 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 59037
  • مربع متر 742 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
70 000 € 31 €/m²
  • کد شی 60651
  • مربع متر 2200 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
55 000 € 61 €/m²
  • کد شی 60470
  • مربع متر 900 m²
  • فاصله تا دریا 900 m

اشتراک خبرنامه