فروش - اپارتمان 75 m² در آتن

یونان آتیکا حومه پیرئوس تاوروس
235 000 €
3133 €/m²
Property 60915 photo 1
Property 60915 photo 2
Property 60915 photo 3
Property 60915 photo 4

Details

  • سال ساخت: 2012
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 4500 m
  • فاصله از فرودگاه: 45 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Playroom
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 75 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه