50 000 €
88 €/m²
Property 61066 photo 1
Property 61066 photo 2
Property 61066 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 107 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 568 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 454 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
65 000 € 171 €/m²
  • کد شی 55866
  • مربع متر 380 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
60 000 € 270 €/m²
  • کد شی 51577
  • مربع متر 222 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
50 050 € 104 €/m²
  • کد شی 57430
  • مربع متر 478 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
50 000 € 7 €/m²
  • کد شی 38999
  • مربع متر 6830 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
50 000 € 51 €/m²
  • کد شی 65478
  • مربع متر 963 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
70 000 € 269 €/m²
  • کد شی 21579
  • مربع متر 260 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
48 000 € 8 €/m²
  • کد شی 31015
  • مربع متر 5800 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
60 000 € 13 €/m²
  • کد شی 59214
  • مربع متر 4490 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
65 000 € 162 €/m²
  • کد شی 57173
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
65 000 € 10 €/m²
  • کد شی 44968
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 850 m

اشتراک خبرنامه