399 000 €
1118 €/m²
Property 61234 photo 1
Property 61234 photo 2
Property 61234 photo 3
Property 61234 photo 4
Property 61234 photo 5
Property 61234 photo 6
Property 61234 photo 7
Property 61234 photo 8
Property 61234 photo 9
Property 61234 photo 10
Property 61234 photo 11
Property 61234 photo 12
Property 61234 photo 13
Property 61234 photo 14
Property 61234 photo 15

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • سال ساخت: 2005
  • Levels: 4
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 2 km
  • فاصله از فرودگاه: 28 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room
  • راه پله داخلی
  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش خانه4 طبقه با متراژ 357 متر مربع در کرت. زیر زمین شامل طبقه نیمه زیر زمین شامل طبقه همکف شامل طبقه 1 شامل خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین پارکینگ اختصاصی, باغ, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
480 000 € 3428 €/m²
  • کد شی 56516
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
590 000 € 1735 €/m²
  • کد شی 20450
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 8
فروش
399 000 € 1117 €/m²
  • کد شی 61234
  • مربع متر 357 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
330 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 65129
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
540 000 € 3354 €/m²
  • کد شی 32561
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
540 000 € 1350 €/m²
  • کد شی 26503
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
349 000 € 1179 €/m²
  • کد شی 52535
  • مربع متر 296 m²
  • فاصله تا دریا 6900 m

اشتراک خبرنامه