49 000 €
1441 €/m²
Property 61276 photo 1
Property 61276 photo 2
Property 61276 photo 3

Details

  • سال ساخت: 2000
  • تعداد اتاق ها: 2
  • وضعیت: Old building
  • Energy Class: معاف از گواهی عملکرد انرژی اجباری (EPC)
  • Bedrooms: 1
  • فاصله از دریا: 12000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 10 km
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

خدمات

  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 34 متر مربع در کرت. خانه یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین باغ.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
48 000 € 564 €/m²
  • کد شی 66035
  • مربع متر 85 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
49 000 € 1441 €/m²
  • کد شی 61276
  • مربع متر 34 m²
  • Rooms 2
فروش
70 000 € 341 €/m²
  • کد شی 64088
  • مربع متر 205 m²
  • فاصله تا دریا 1750 m
فروش
43 000 € 614 €/m²
  • کد شی 50166
  • مربع متر 70 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
50 000 € 625 €/m²
  • کد شی 64861
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
64 000 € 771 €/m²
  • کد شی 57036
  • مربع متر 83 m²
  • فاصله تا دریا 9900 m
فروش
70 000 € 280 €/m²
  • کد شی 41897
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
70 000 € 489 €/m²
  • کد شی 44301
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه