2 100 000 € 2 000 000 €
3436 €/m²
Property 61298 photo 1
Property 61298 photo 2
Property 61298 photo 3
Property 61298 photo 4
Property 61298 photo 5
Property 61298 photo 6
Property 61298 photo 7
Property 61298 photo 8
Property 61298 photo 9
Property 61298 photo 10
Property 61298 photo 11
Property 61298 photo 12
Property 61298 photo 13
Property 61298 photo 14
Property 61298 photo 15
Property 61298 photo 16
Property 61298 photo 17

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2004
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: انتظار می رود گواهی عملکرد انرژی (EPC)
  • Levels: 3
  • فاصله از دریا: 17000 m
  • فاصله از فرودگاه: 17 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 582 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل طبقه همکف شامل طبقه 1 شامل ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
2 000 000 € 6060 €/m²
  • کد شی 49464
  • مربع متر 330 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
2 000 000 € 3436 €/m²
  • کد شی 35146
  • مربع متر 582 m²
  • Rooms 7
فروش
1 800 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 23705
  • مربع متر 420 m²
  • Rooms 8
فروش
1 750 000 € 6076 €/m²
  • کد شی 65560
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
2 490 000 € 3830 €/m²
  • کد شی 62543
  • مربع متر 650 m²
  • Rooms 7
فروش
2 200 000 € 11000 €/m²
  • کد شی 45258
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
3 000 000 € 7915 €/m²
  • کد شی 56466
  • مربع متر 379 m²
  • فاصله تا دریا 37 m
فروش
1 800 000 € 7200 €/m²
  • کد شی 30046
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
2 140 000 € 5350 €/m²
  • کد شی 63365
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m

اشتراک خبرنامه