درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 30000 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
425 000 €
14 €/m²
کد شی
6150
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
30000 m²
منطقه
کورفو
Location
(کورفو) | استان کورفو (جزایر ایونی)
Details
فاصله از دریا:
4000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
1,7 km
فاصله از فرودگاه:
38 km
توضیحات
برای فروش زمین 30000 متر مربع در کورفو. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
350 000 €
87 €/m²
زمین 4012 m² کورفو
کورفو
کد شی
64097
مربع متر
4012 m²
فاصله تا دریا
900 m
فروش
500 000 €
100 €/m²
زمین 5000 m² کورفو
کورفو
کد شی
37793
مربع متر
5000 m²
فاصله تا دریا
100 m
فروش
480 000 €
10 €/m²
زمین 48000 m² کورفو
کورفو
کد شی
51293
مربع متر
48000 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
350 000 €
83 €/m²
زمین 4200 m² کورفو
کورفو
کد شی
41642
مربع متر
4200 m²
فاصله تا دریا
3800 m
فروش
540 000 €
121 €/m²
زمین 4450 m² کورفو
کورفو
کد شی
24098
مربع متر
4450 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
430 000 €
148 €/m²
زمین 2900 m² کورفو
کورفو
کد شی
56441
مربع متر
2900 m²
فاصله تا دریا
20 m
فروش
607 000 €
124 €/m²
زمین 4892 m² کورفو
کورفو
کد شی
52554
مربع متر
4892 m²
فاصله تا دریا
100 m
فروش
580 000 €
10 €/m²
زمین 58000 m² کورفو
کورفو
کد شی
51292
مربع متر
58000 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
600 000 €
27 €/m²
زمین 22000 m² کورفو
کورفو
کد شی
5097
مربع متر
22000 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
500 000 €
156 €/m²
زمین 3200 m² کورفو
کورفو
کد شی
4100
مربع متر
3200 m²
فاصله تا دریا
800 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the