28 000 €
93 €/m²
Property 61564 photo 1

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 12000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 8 km
  • فاصله از فرودگاه: 135 km

توضیحات

برای فروش زمین 300 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 240 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
30 000 € 50 €/m²
  • کد شی 53002
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
40 000 € 10 €/m²
  • کد شی 34196
  • مربع متر 3830 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
40 000 € 251 €/m²
  • کد شی 55984
  • مربع متر 159 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
25 000 € 5 €/m²
  • کد شی 43222
  • مربع متر 4500 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
25 000 € 20 000 € 36 €/m²
  • کد شی 8847
  • مربع متر 550 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
35 000 € 58 €/m²
  • کد شی 65613
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
40 000 € 36 000 € 33 €/m²
  • کد شی 65750
  • مربع متر 1071 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
40 000 € 35 000 € 74 €/m²
  • کد شی 57745
  • مربع متر 472 m²
  • فاصله تا دریا 13500 m
فروش
35 000 € 42 €/m²
  • کد شی 57110
  • مربع متر 823 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
40 000 € 35 000 € 60 €/m²
  • کد شی 63405
  • مربع متر 575 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m

اشتراک خبرنامه