فروش - زمین 1180 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا الافینا
70 000 €
59 €/m²
Property 61605 photo 1
Property 61605 photo 2
Property 61605 photo 3
Property 61605 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 12000 m
  • فاصله از فرودگاه: 90 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 1180 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: ساختمان, لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 708 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
60 000 € 107 €/m²
  • کد شی 42846
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
75 000 € 125 €/m²
  • کد شی 52588
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
100 000 € 250 €/m²
  • کد شی 65697
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
80 000 € 86 €/m²
  • کد شی 62225
  • مربع متر 925 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
95 000 € 95 €/m²
  • کد شی 59575
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
66 000 € 100 €/m²
  • کد شی 51924
  • مربع متر 660 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
60 000 € 98 €/m²
  • کد شی 57899
  • مربع متر 612 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
100 000 € 80 000 € 193 €/m²
  • کد شی 51443
  • مربع متر 413 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
100 000 € 25 €/m²
  • کد شی 45055
  • مربع متر 3850 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
62 000 € 106 €/m²
  • کد شی 63431
  • مربع متر 580 m²
  • فاصله تا دریا 4100 m

اشتراک خبرنامه