1 050 000 €
6954 €/m²
Property 61625 photo 1
Property 61625 photo 2
Property 61625 photo 3
Property 61625 photo 4
Property 61625 photo 5
Property 61625 photo 6
Property 61625 photo 7
Property 61625 photo 8

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2012
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: انتظار می رود گواهی عملکرد انرژی (EPC)
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 350 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 2 km
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 151 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه. طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, دوش. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • کد شی 57927
  • مربع متر 290 m²
  • فاصله تا دریا 550 m
فروش
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • کد شی 62608
  • مربع متر 357 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
1 280 000 € 3224 €/m²
  • کد شی 40537
  • مربع متر 397 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
1 500 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 34811
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 5
فروش
1 200 000 € 4477 €/m²
  • کد شی 41953
  • مربع متر 268 m²
  • Rooms 8
فروش
900 000 € 6923 €/m²
  • کد شی 37962
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 2900 m
فروش
1 386 000 € 4137 €/m²
  • کد شی 41224
  • مربع متر 335 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
1 200 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 39221
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه