49 900 €
83 €/m²
Property 61655 photo 1
Property 61655 photo 2
Property 61655 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله از فرودگاه: 100 km

توضیحات

برای فروش زمین 600 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 360 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
70 000 € 264 €/m²
  • کد شی 59052
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
60 000 € 5 €/m²
  • کد شی 32505
  • مربع متر 11135 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
65 000 € 264 €/m²
  • کد شی 38337
  • مربع متر 246 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 59037
  • مربع متر 742 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
55 000 € 61 €/m²
  • کد شی 60470
  • مربع متر 900 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
45 000 € 15 €/m²
  • کد شی 56806
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
40 000 € 36 000 € 33 €/m²
  • کد شی 65750
  • مربع متر 1071 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
70 000 € 175 €/m²
  • کد شی 63376
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
60 000 € 319 €/m²
  • کد شی 30430
  • مربع متر 188 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
55 000 € 22 €/m²
  • کد شی 58107
  • مربع متر 2400 m²
  • فاصله تا دریا 2600 m

اشتراک خبرنامه