300 000 €
1200 €/m²
Property 61785 photo 1
Property 61785 photo 2
Property 61785 photo 3
Property 61785 photo 4
Property 61785 photo 5
Property 61785 photo 6
Property 61785 photo 7
Property 61785 photo 8
Property 61785 photo 9
Property 61785 photo 10

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1992
  • تعداد اتاق ها: 6
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 2 km
  • فاصله از فرودگاه: 15 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 250 متر مربع در کرت. زیر زمین شامل یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, توالت. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین پارکینگ اختصاصی.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 37913
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 2
فروش
379 000 € 11484 €/m²
  • کد شی 65541
  • مربع متر 33 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
330 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 65129
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 64289
  • مربع متر 59 m²
  • Rooms 3
فروش
267 000 € 2427 €/m²
  • کد شی 43070
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
250 000 € 1923 €/m²
  • کد شی 49458
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 3
فروش
257 000 € 2141 €/m²
  • کد شی 65190
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه