910 000 €
6691 €/m²
Property 62079 photo 1
Property 62079 photo 2
Property 62079 photo 3
Property 62079 photo 4
Property 62079 photo 5
Property 62079 photo 6
Property 62079 photo 7
Property 62079 photo 8
Property 62079 photo 9

Details

  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 7900 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 22 km

توضیحات

برای فروش ویلا 1 طبقه با متراژ 136 متر مربع در کرت. خانه شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 3 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 300 000 € 5909 €/m²
  • کد شی 38467
  • مربع متر 220 m²
  • فاصله تا دریا 4300 m
فروش
1 300 000 € 5531 €/m²
  • کد شی 65672
  • مربع متر 235 m²
  • Rooms 5
فروش
1 200 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 32783
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 8
فروش
800 000 € 1230 €/m²
  • کد شی 56313
  • مربع متر 650 m²
  • فاصله تا دریا 180 m
فروش
850 000 € 2361 €/m²
  • کد شی 65564
  • مربع متر 360 m²
  • Rooms 7
فروش
736 000 € 5183 €/m²
  • کد شی 62221
  • مربع متر 142 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 200 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 39221
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3
فروش
900 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 23706
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 9

اشتراک خبرنامه