فروش - خانه 150 m² در خالکیدیکی

یونان مقدونیه خالکیدیکی Nea Propontida
365 000 €
2433 €/m²
Property 62115 photo 1
Property 62115 photo 2
Property 62115 photo 3
Property 62115 photo 4
Property 62115 photo 5
Property 62115 photo 6
Property 62115 photo 7
Property 62115 photo 8
Property 62115 photo 9
Property 62115 photo 10
Property 62115 photo 11
Property 62115 photo 12
Property 62115 photo 13
Property 62115 photo 14

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: الف+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 900 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room
  • Access
  • دو جداره
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 150 متر مربع در خالکیدیکی. زیر زمین شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. خانه دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, سیستم گرمایشی, انبار.

خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه