Property 62146 photo 1
Property 62146 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 500 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 400 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
45 000 € 4 €/m²
  • کد شی 31019
  • مربع متر 10000 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
55 000 € 45 000 € 15 €/m²
  • کد شی 60823
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
60 000 € 13 €/m²
  • کد شی 59214
  • مربع متر 4490 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
55 000 € 73 €/m²
  • کد شی 60982
  • مربع متر 750 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
65 000 € 32 €/m²
  • کد شی 45216
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
70 000 € 71 €/m²
  • کد شی 12679
  • مربع متر 980 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
70 000 € 38 €/m²
  • کد شی 60041
  • مربع متر 1810 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
53 000 € 26 000 € 48 €/m²
  • کد شی 33323
  • مربع متر 539 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
70 000 € 250 €/m²
  • کد شی 39087
  • مربع متر 280 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
65 000 € 171 €/m²
  • کد شی 55866
  • مربع متر 380 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m

اشتراک خبرنامه