349 000 € 287 500 €
3506 €/m²
Property 62168 photo 1
Property 62168 photo 2
Property 62168 photo 3
Property 62168 photo 4
Property 62168 photo 5
Property 62168 photo 6
Property 62168 photo 7
Property 62168 photo 8
Property 62168 photo 9
Property 62168 photo 10
Property 62168 photo 11
Property 62168 photo 12
Property 62168 photo 13
Property 62168 photo 14
Property 62168 photo 15
Property 62168 photo 16
Property 62168 photo 17
Property 62168 photo 18

Details

  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: انتظار می رود گواهی عملکرد انرژی (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 82 متر مربع در کرت. خانه 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
480 000 € 3428 €/m²
  • کد شی 56516
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
349 000 € 1179 €/m²
  • کد شی 52535
  • مربع متر 296 m²
  • فاصله تا دریا 6900 m
فروش
300 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 61785
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 6
فروش
330 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 65129
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
379 000 € 11484 €/m²
  • کد شی 65541
  • مربع متر 33 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 37913
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه