فروش - زمین 880 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
130 000 €
147 €/m²
Property 62490 photo 1

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 880 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 704 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
125 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • کد شی 12840
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
150 000 € 22 €/m²
  • کد شی 62484
  • مربع متر 6800 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
140 000 € 280 €/m²
  • کد شی 54834
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
160 000 € 33 €/m²
  • کد شی 41652
  • مربع متر 4750 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
120 000 € 266 €/m²
  • کد شی 16405
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 30 m
فروش
150 000 € 120 000 € 8 €/m²
  • کد شی 58475
  • مربع متر 14825 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
120 000 € 13 €/m²
  • کد شی 3388
  • مربع متر 8800 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
175 000 € 273 €/m²
  • کد شی 63113
  • مربع متر 640 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
130 000 € 265 €/m²
  • کد شی 51604
  • مربع متر 490 m²
  • فاصله تا دریا 8500 m

اشتراک خبرنامه