2 490 000 €
3831 €/m²
Property 62543 photo 1
Property 62543 photo 2
Property 62543 photo 3
Property 62543 photo 4
Property 62543 photo 5
Property 62543 photo 6
Property 62543 photo 7
Property 62543 photo 8
Property 62543 photo 9
Property 62543 photo 10
Property 62543 photo 11
Property 62543 photo 12
Property 62543 photo 13
Property 62543 photo 14
Property 62543 photo 15
Property 62543 photo 16

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2014
  • تعداد اتاق ها: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • فاصله از دریا: 4100 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 2 km
  • فاصله از فرودگاه: 87 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 650 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, 3 حمام. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه . طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, 3 حمام. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

کرت

Location

تصویری

حقایق مشابه

فروش
2 469 000 € 10287 €/m²
  • کد شی 58507
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
2 000 000 € 6060 €/m²
  • کد شی 49464
  • مربع متر 330 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
2 200 000 € 11000 €/m²
  • کد شی 45258
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • کد شی 61298
  • مربع متر 582 m²
  • فاصله تا دریا 17000 m
فروش
2 000 000 € 7142 €/m²
  • کد شی 37779
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه