170 000 €
3091 €/m²
Property 62952 photo 1
Property 62952 photo 2
Property 62952 photo 3
Property 62952 photo 4
Property 62952 photo 5
Property 62952 photo 6
Property 62952 photo 7
Property 62952 photo 8
Property 62952 photo 9
Property 62952 photo 10
Property 62952 photo 11
Property 62952 photo 12
Property 62952 photo 13
Property 62952 photo 14

Details

  • طبقه: طبقه همکف
  • سال ساخت: 1977
  • سال نوسازی: 2025
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 120 m
  • فاصله از فرودگاه: 112 km

خدمات

  • کف گرم
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 55 متر مربع در پلپونز. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, سیستم گرمایشی.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه