37 000 €
1156 €/m²
Property 63005 photo 1
Property 63005 photo 2
Property 63005 photo 3
Property 63005 photo 4
Property 63005 photo 5
Property 63005 photo 6
Property 63005 photo 7

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • وضعیت: Old building
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 45 km

خدمات

  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 32 متر مربع در کرت. خانه یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
43 000 € 614 €/m²
  • کد شی 50166
  • مربع متر 70 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
35 000 € 673 €/m²
  • کد شی 60635
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
32 000 € 492 €/m²
  • کد شی 63526
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 2
فروش
48 000 € 564 €/m²
  • کد شی 66035
  • مربع متر 85 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
49 000 € 1441 €/m²
  • کد شی 61276
  • مربع متر 34 m²
  • Rooms 2
فروش
50 000 € 625 €/m²
  • کد شی 64861
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
37 000 € 1156 €/m²
  • کد شی 63005
  • مربع متر 32 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه