فروش - اپارتمان 103 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب دافنی
240 000 €
2330 €/m²
Property 63306 photo 1
Property 63306 photo 2
Property 63306 photo 3
Property 63306 photo 4

Details

  • سال ساخت: 2004
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 4600 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 103 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین کولر, سایبان, باربیکیو آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه