45 000 €
106 €/m²
Property 63336 photo 1
Property 63336 photo 2
Property 63336 photo 3
Property 63336 photo 4
Property 63336 photo 5

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 3500 m
  • فاصله از فرودگاه: 120 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 423 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 338 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
48 000 € 106 €/m²
  • کد شی 63521
  • مربع متر 451 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
65 000 € 74 €/m²
  • کد شی 25701
  • مربع متر 875 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
50 000 € 100 €/m²
  • کد شی 62146
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
37 000 € 120 €/m²
  • کد شی 56998
  • مربع متر 306 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
40 000 € 251 €/m²
  • کد شی 55984
  • مربع متر 159 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
50 000 € 50 €/m²
  • کد شی 34453
  • مربع متر 994 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
40 000 € 63 €/m²
  • کد شی 12621
  • مربع متر 628 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
50 000 € 51 €/m²
  • کد شی 65478
  • مربع متر 963 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
49 900 € 83 €/m²
  • کد شی 61655
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
40 000 € 26 €/m²
  • کد شی 35139
  • مربع متر 1520 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه