فروش - زمین 550 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا پارالیا
55 000 €
100 €/m²
Property 63371 photo 1
Property 63371 photo 2
Property 63371 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 550 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 440 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
80 000 € 7 €/m²
  • کد شی 39000
  • مربع متر 11300 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
55 000 € 61 €/m²
  • کد شی 60470
  • مربع متر 900 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
70 000 € 175 €/m²
  • کد شی 63376
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
47 000 € 24 €/m²
  • کد شی 59799
  • مربع متر 1896 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
55 000 € 266 €/m²
  • کد شی 39559
  • مربع متر 206 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
60 000 € 13 €/m²
  • کد شی 59214
  • مربع متر 4490 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
75 000 € 300 €/m²
  • کد شی 47503
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 59037
  • مربع متر 742 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
80 000 € 179 €/m²
  • کد شی 34740
  • مربع متر 445 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
60 000 € 17 €/m²
  • کد شی 58016
  • مربع متر 3500 m²
  • فاصله تا دریا 700 m

اشتراک خبرنامه