فروش - زمین 400 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
70 000 €
175 €/m²
Property 63376 photo 1
Property 63376 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 400 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 320 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
60 000 € 107 €/m²
  • کد شی 42846
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
70 000 € 10 €/m²
  • کد شی 31018
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
65 000 € 74 €/m²
  • کد شی 25701
  • مربع متر 875 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
95 000 € 95 €/m²
  • کد شی 59575
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
90 000 € 10 €/m²
  • کد شی 43246
  • مربع متر 8484 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
65 000 € 116 €/m²
  • کد شی 60663
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
70 000 € 264 €/m²
  • کد شی 59052
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
65 000 € 264 €/m²
  • کد شی 38337
  • مربع متر 246 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
60 000 € 270 €/m²
  • کد شی 51577
  • مربع متر 222 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
75 000 € 68 €/m²
  • کد شی 60194
  • مربع متر 1100 m²
  • فاصله تا دریا 350 m

اشتراک خبرنامه