فروش - زمین 575 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کورینوس
40 000 € 35 000 €
60 €/m²
Property 63404 photo 1
Property 63404 photo 2
Property 63404 photo 3
Property 63404 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 9000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 575 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 345 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
35 000 € 58 €/m²
  • کد شی 65613
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
43 000 € 132 €/m²
  • کد شی 31150
  • مربع متر 325 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
40 000 € 10 €/m²
  • کد شی 36912
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
45 000 € 96 €/m²
  • کد شی 59365
  • مربع متر 464 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
37 000 € 120 €/m²
  • کد شی 56998
  • مربع متر 306 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
55 000 € 78 €/m²
  • کد شی 5748
  • مربع متر 700 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
55 000 € 77 €/m²
  • کد شی 42360
  • مربع متر 712 m²
  • فاصله تا دریا 30000 m
فروش
48 000 € 8 €/m²
  • کد شی 31015
  • مربع متر 5800 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
39 000 € 1 €/m²
  • کد شی 57290
  • مربع متر 29125 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m
فروش
35 000 € 42 €/m²
  • کد شی 57110
  • مربع متر 823 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه