فروش - زمین 575 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کورینوس
40 000 € 35 000 €
60 €/m²
Property 63405 photo 1
Property 63405 photo 2
Property 63405 photo 3
Property 63405 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 9000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 575 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 345 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
50 000 € 7 €/m²
  • کد شی 38999
  • مربع متر 6830 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
45 000 € 11 €/m²
  • کد شی 10513
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
40 000 € 10 €/m²
  • کد شی 34196
  • مربع متر 3830 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
55 000 € 100 €/m²
  • کد شی 66042
  • مربع متر 545 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
40 000 € 100 €/m²
  • کد شی 45849
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
55 000 € 78 €/m²
  • کد شی 5748
  • مربع متر 700 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
55 000 € 62 €/m²
  • کد شی 28738
  • مربع متر 883 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
40 000 € 26 €/m²
  • کد شی 35139
  • مربع متر 1520 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
45 000 € 106 €/m²
  • کد شی 63336
  • مربع متر 423 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
33 000 €
  • کد شی 3680
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 700 m

اشتراک خبرنامه