62 000 €
106 €/m²
Property 63431 photo 1
Property 63431 photo 2
Property 63431 photo 3
Property 63431 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 4100 m
  • فاصله از فرودگاه: 126 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 580 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 460 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
75 000 € 3 €/m²
  • کد شی 52867
  • مربع متر 20000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
49 900 € 83 €/m²
  • کد شی 61655
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
65 000 € 264 €/m²
  • کد شی 38337
  • مربع متر 246 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
90 000 € 200 €/m²
  • کد شی 56040
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 9500 m
فروش
90 000 € 45 €/m²
  • کد شی 57336
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
65 000 € 52 €/m²
  • کد شی 52475
  • مربع متر 1250 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
60 000 € 43 €/m²
  • کد شی 58933
  • مربع متر 1393 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
60 000 € 294 €/m²
  • کد شی 52483
  • مربع متر 204 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
65 000 € 32 €/m²
  • کد شی 45216
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
55 000 € 166 €/m²
  • کد شی 55867
  • مربع متر 331 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه