فروش - زمین 451 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا پارالیا
48 000 €
106 €/m²
Property 63521 photo 1
Property 63521 photo 2
Property 63521 photo 3
Property 63521 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 451 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 360 متر مربع

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
39 000 € 1 €/m²
  • کد شی 57290
  • مربع متر 29125 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m
فروش
60 000 € 226 €/m²
  • کد شی 57936
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
55 000 € 166 €/m²
  • کد شی 55867
  • مربع متر 331 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
60 000 € 17 €/m²
  • کد شی 58016
  • مربع متر 3500 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
67 000 € 35 €/m²
  • کد شی 57394
  • مربع متر 1894 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
40 000 € 35 000 € 60 €/m²
  • کد شی 63405
  • مربع متر 575 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
62 000 € 106 €/m²
  • کد شی 63431
  • مربع متر 580 m²
  • فاصله تا دریا 4100 m
فروش
40 000 € 26 €/m²
  • کد شی 35139
  • مربع متر 1520 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
60 000 € 78 €/m²
  • کد شی 38857
  • مربع متر 760 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
55 000 € 73 €/m²
  • کد شی 60982
  • مربع متر 750 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m

اشتراک خبرنامه