فروش - اپارتمان 32 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز کیپسلی
62 000 €
1938 €/m²
Property 63691 photo 1
Property 63691 photo 2
Property 63691 photo 3
Property 63691 photo 4
Property 63691 photo 5
Property 63691 photo 6
Property 63691 photo 7
Property 63691 photo 8
Property 63691 photo 9
Property 63691 photo 10
Property 63691 photo 11
Property 63691 photo 12

Details

  • طبقه: زیر زمین
  • سال ساخت: 1970
  • سال نوسازی: 2025
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 9100 m
  • فاصله از فرودگاه: 31 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 32 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه نیمه زیر زمین طبقه و شامل طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, کولر, سایبان, باغ, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه