فروش - زمین 1138 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا Aiginio
55 000 €
48 €/m²
Property 63777 photo 1

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 66 km

توضیحات

برای فروش زمین 1138 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 900 متر مربع

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
48 000 € 160 €/m²
  • کد شی 60015
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1700 m
فروش
80 000 € 32 €/m²
  • کد شی 48934
  • مربع متر 2500 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
60 000 € 270 €/m²
  • کد شی 51577
  • مربع متر 222 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
75 000 € 185 €/m²
  • کد شی 62866
  • مربع متر 404 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
55 000 € 166 €/m²
  • کد شی 55867
  • مربع متر 331 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
75 000 € 41 €/m²
  • کد شی 42071
  • مربع متر 1800 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
70 000 € 250 €/m²
  • کد شی 39087
  • مربع متر 280 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
75 000 € 125 €/m²
  • کد شی 52587
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
75 000 € 187 €/m²
  • کد شی 52611
  • مربع متر 401 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
65 000 € 116 €/m²
  • کد شی 60663
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m

اشتراک خبرنامه