549 000 € 490 000 €
4083 €/m²
Property 64416 photo 1
Property 64416 photo 2
Property 64416 photo 3
Property 64416 photo 4
Property 64416 photo 5
Property 64416 photo 6
Property 64416 photo 7
Property 64416 photo 8
Property 64416 photo 9
Property 64416 photo 10
Property 64416 photo 11
Property 64416 photo 12
Property 64416 photo 13
Property 64416 photo 14
Property 64416 photo 15
Property 64416 photo 16
Property 64416 photo 17
Property 64416 photo 18
Property 64416 photo 19

Details

  • سال ساخت: 2015
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Energy Class: انتظار می رود گواهی عملکرد انرژی (EPC)
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 20000 m
  • فاصله از فرودگاه: 26 km

توضیحات

برای فروش ویلا 1 طبقه با متراژ 120 متر مربع در کرت. خانه شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
587 000 € 3668 €/m²
  • کد شی 42645
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 5
فروش
490 000 € 2197 €/m²
  • کد شی 54643
  • مربع متر 223 m²
  • Rooms 6
فروش
540 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 61671
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
700 000 € 2160 €/m²
  • کد شی 45268
  • مربع متر 324 m²
  • Rooms 4
فروش
640 000 € 6400 €/m²
  • کد شی 56208
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 2080 €/m²
  • کد شی 65972
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 9
فروش
650 000 € 1354 €/m²
  • کد شی 30518
  • مربع متر 480 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
499 000 € 1996 €/m²
  • کد شی 55969
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه