620 000 €
2138 €/m²
Property 64457 photo 1
Property 64457 photo 2
Property 64457 photo 3
Property 64457 photo 4
Property 64457 photo 5
Property 64457 photo 6
Property 64457 photo 7
Property 64457 photo 8
Property 64457 photo 9
Property 64457 photo 10
Property 64457 photo 11
Property 64457 photo 12
Property 64457 photo 13
Property 64457 photo 14
Property 64457 photo 15
Property 64457 photo 16
Property 64457 photo 17
Property 64457 photo 18
Property 64457 photo 19
Property 64457 photo 20
Property 64457 photo 21
Property 64457 photo 22
Property 64457 photo 23
Property 64457 photo 24
Property 64457 photo 25
Property 64457 photo 26
Property 64457 photo 27
Property 64457 photo 28
Property 64457 photo 29

Details

  • سال ساخت: 2012
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 21 km
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • Access

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 290 متر مربع در کورفو. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ.

کورفو

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه