فروش - زمین 750 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
220 000 €
293 €/m²
Property 6452 photo 1
Property 6452 photo 2
Property 6452 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 8
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش زمین 750 متر مربع در ساحل المپیک. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 600 متر مربع

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
200 000 € 44 €/m²
  • کد شی 22279
  • مربع متر 4500 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
215 000 € 53 €/m²
  • کد شی 32012
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
190 000 € 28 €/m²
  • کد شی 37806
  • مربع متر 6599 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
220 000 € 505 €/m²
  • کد شی 30956
  • مربع متر 435 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
200 000 € 25 €/m²
  • کد شی 59215
  • مربع متر 8000 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
200 000 € 66 €/m²
  • کد شی 60981
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
180 000 € 11 €/m²
  • کد شی 64936
  • مربع متر 16170 m²
  • فاصله تا دریا 450 m
فروش
200 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • کد شی 56527
  • مربع متر 5869 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
220 000 € 37 €/m²
  • کد شی 56156
  • مربع متر 5850 m²
  • فاصله تا دریا 80 m
فروش
300 000 € 75 €/m²
  • کد شی 32013
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 800 m

اشتراک خبرنامه