فروش - زمین 900 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
180 000 €
200 €/m²
Property 6455 photo 1
Property 6455 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 8
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 42 km

توضیحات

برای فروش زمین 900 متر مربع در ساحل المپیک. امکان ساخت وجود دارد 720 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
160 000 € 304 €/m²
  • کد شی 6030
  • مربع متر 525 m²
  • فاصله تا دریا 8500 m
فروش
175 000 € 273 €/m²
  • کد شی 63113
  • مربع متر 640 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
200 000 € 231 €/m²
  • کد شی 49970
  • مربع متر 864 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
180 000 € 150 000 € 67 €/m²
  • کد شی 13597
  • مربع متر 2225 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
153 000 € 181 €/m²
  • کد شی 58308
  • مربع متر 844 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
200 000 € 78 €/m²
  • کد شی 28737
  • مربع متر 2556 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
160 000 € 25 €/m²
  • کد شی 50662
  • مربع متر 6250 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
160 000 € 14 €/m²
  • کد شی 38820
  • مربع متر 11165 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
200 000 € 200 €/m²
  • کد شی 22529
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
170 000 € 252 €/m²
  • کد شی 51484
  • مربع متر 672 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m

اشتراک خبرنامه