بنا به درخواست
Property 64656 photo 1

Details

  • تعداد طبقات: 7
  • سال نوسازی: 2025
  • تعداد اتاق ها: 1
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

توضیحات

برای فروش مساحت ملک تجاری 32 متر مربع در تسالونیکی. ملک تجاری در 0 طبقه ملک تجاری دارای طراحی داخلی

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
75 000 € 1136 €/m²
  • کد شی 44279
  • مربع متر 66 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
120 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 45649
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
55 000 € 916 €/m²
  • کد شی 56863
  • مربع متر 60 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
500 000 € 4807 €/m²
  • کد شی 60360
  • مربع متر 104 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
اجاره
از 10 000 € 24 €/m²
  • کد شی 64549
  • مربع متر 405 m²
  • فاصله تا دریا 20 m
فروش
320 000 € 1230 €/m²
  • کد شی 59392
  • مربع متر 260 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
145 000 € 906 €/m²
  • کد شی 57339
  • مربع متر 160 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
89 000 € 1072 €/m²
  • کد شی 62056
  • مربع متر 83 m²
  • فاصله تا دریا 4400 m

اشتراک خبرنامه