764 640 €
7015 €/m²
Property 64777 photo 1
Property 64777 photo 2
Property 64777 photo 3
Property 64777 photo 4
Property 64777 photo 5
Property 64777 photo 6
Property 64777 photo 7
Property 64777 photo 8
Property 64777 photo 9

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 3 km
  • فاصله از فرودگاه: 66 km

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 109 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

اسناد

حقایق مشابه

فروش
1 100 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 47133
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 5
فروش
640 000 € 6400 €/m²
  • کد شی 56208
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
736 000 € 5183 €/m²
  • کد شی 62221
  • مربع متر 142 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
960 000 € 2526 €/m²
  • کد شی 38249
  • مربع متر 380 m²
  • Rooms 5
فروش
670 000 € 2233 €/m²
  • کد شی 65955
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 8
فروش
1 000 000 € 5882 €/m²
  • کد شی 37830
  • مربع متر 170 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
1 067 000 € 6276 €/m²
  • کد شی 62193
  • مربع متر 170 m²
  • فاصله تا دریا 850 m

اشتراک خبرنامه