1 470 000 €
5880 €/m²
Property 64822 photo 1
Property 64822 photo 2
Property 64822 photo 3
Property 64822 photo 4
Property 64822 photo 5
Property 64822 photo 6
Property 64822 photo 7
Property 64822 photo 8

Details

  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 8 km

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 250 متر مربع در کرت. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • کد شی 61298
  • مربع متر 582 m²
  • فاصله تا دریا 17000 m
فروش
1 280 000 € 3224 €/m²
  • کد شی 40537
  • مربع متر 397 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
1 300 000 € 2765 €/m²
  • کد شی 31833
  • مربع متر 470 m²
  • Rooms 6
فروش
2 000 000 € 8000 €/m²
  • کد شی 48612
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4
فروش
1 400 000 € 11666 €/m²
  • کد شی 34802
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
1 600 000 € 6956 €/m²
  • کد شی 23867
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 6
فروش
1 850 000 € 6727 €/m²
  • کد شی 56150
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 6
فروش
1 200 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 39221
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3
فروش
1 500 000 € 6818 €/m²
  • کد شی 65848
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه