695 610 €
6382 €/m²
Property 64857 photo 1
Property 64857 photo 2
Property 64857 photo 3
Property 64857 photo 4
Property 64857 photo 5
Property 64857 photo 6
Property 64857 photo 7
Property 64857 photo 8

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 3 km
  • فاصله از فرودگاه: 62 km

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 109 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
700 000 € 2160 €/m²
  • کد شی 45268
  • مربع متر 324 m²
  • Rooms 4
فروش
640 000 € 6400 €/m²
  • کد شی 56208
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
1 000 000 € 5882 €/m²
  • کد شی 37830
  • مربع متر 170 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
950 000 € 12179 €/m²
  • کد شی 60124
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
695 000 € 2227 €/m²
  • کد شی 49459
  • مربع متر 312 m²
  • Rooms 7
فروش
745 000 € 1280 €/m²
  • کد شی 35142
  • مربع متر 582 m²
  • Rooms 7
فروش
630 000 € 2739 €/m²
  • کد شی 65284
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه