170 000 €
2000 €/m²
Property 65015 photo 1
Property 65015 photo 2
Property 65015 photo 3
Property 65015 photo 4
Property 65015 photo 5
Property 65015 photo 6
Property 65015 photo 7
Property 65015 photo 8
Property 65015 photo 9
Property 65015 photo 10
Property 65015 photo 11

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 20 m
  • فاصله از فرودگاه: 160 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 85 متر مربع در پلپونز. آپارتمان واقع در Semi-first floor طبقه و شامل Semi-first floor شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, سیستم گرمایشی.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه